EMLAK

DERGRUP Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı A.Ş. olarak çalışmalarımızda objektif, zamanında ve doğru hizmet vererek yarattığımız farklı hizmet anlayışı ile bölgemizde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Amacımız profesyonel pazarlama teknikleriyle sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktır. Hedefimiz emlak sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek, uluslararası standartlarda hizmet vermektir.

Firmamız emlak alım, satım, danışmanlık hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Gayrimenkullerin alım- satımı ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması şirketimizin vazgeçilmez ilkesidir. DERGRUP Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı A.Ş. pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında hizmet vermektedir.

RAKİPLERİMİZDEN FARKIMIZ

Gazete ve Dergi Tanıtımları

Gayrimenkullerinizi İzmir geneli gazetelerde ve Deremlak Gayrimenkul dergisinde ücretsiz yayınlıyoruz.

İnternette Tanıtım

Gayrimenkullerinizi kendi web sitemizde resimli ve videolu tanıtımını yapıyoruz.

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

Garimenkullerinizin resimlerini ve videosunu profesyonel çekimlerle gerçekleştirip satışını video ve resimlerle hızlandırıyoruz.

Mimarlık ve Resterasyon Hizmetleri

Mimarlık hizmetlerimizde yıpranmış olan gayrimenkullerinizi tabandan tavana hiçbir ek ücret almadan yenileyip satışını gerçekleştiriyoruz. Fiyat farkı ve kar marjlarını satış fiyatına ekliyoruz.

DERGRUP Gayrimenkul Danışmanları Neler Yapar?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, finansal destek vermek müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla DERGRUP A.Ş. bünyesine alınmış olan profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız, sürekli alıcı ve satıcılar ile bağlantıdadırlar. Bu bağlantı sayesinde alıcı ve satıcının ihtiyaçlarını azami derecede karşılmaktadırlar.  DERGRUP A.Ş. gayrimenkul danışmanları mülkünüzün özelliklerini açığa çıkararak ve mülkünüzün resimlerinin de yer aldığı bir müşteri sunum sayfası hazırlayıp bu tanıtım sayfasını mülkünüzle ilgilenen herkese iletirler. Böylelikle daha hızlı satış ve pazarlama gerçekleşmiş olur.

 

Yeniliklerle dolu pazarlama tekniklerimiz, yüksek kalite ve kusursuz hizmet için size bir telefon kadar yakınız…

www.emlakd.com, emlakde.com, emlakda.com, emlakc.com, hurriyeti.com, milliyeti.com, sahibindend.com, yazarakta bize ulaşabilirsiniz. Bu domainler DERGRUP A.Ş. bünyesindedir.