MATBAACILIK YAYINCILIK

DERGRUP Matbaacılık Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş. Neler yapar ?

  • Matbaacılık, yayıncılık, ambalaj, ofset baskı faaliyetleri
  • Her türlü ortamda üretilen fikir ve sanat eserlerinin tasarımı, yayınlanması, çoğaltılması, dağıtımı, pazarlaması, tanıtımı ve sergilenmesi,
  • Günlük, haftalık, aylık veya kısa ve uzun dönemli veya dönemsiz olarak Türkçe veya yabancı dilde gazete, dergi, kitap, ansiklopedi, risale, broşür gibi mevkut eyi çıkartmak, yurt içine ve yurt dışına dağıtımını yapmak, yaymak, satmak ve pazarlamak.
  • Her türlü broşür, afiş, fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, tahsilat makbuzları ve benzeri ürünlerin basımı,

1986 yılında ARKADAŞ MATBAACILIK adı altında başlayan matbaacılık serüveni; 2007 Yılında OTODER MATBAACILIK Baskı ve Ambalaj San. Tic. Ltd Şti. olarak, 2013 yılı itibarı ile DERGRUP MATBAACILIK YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş. ile Türkiye’nin tamamına ve Yurt dışına açılmıştır.

Hizmet anlayışımızın temelini oluşturan müşteri memnuniyeti ve son teknolojik gelişmeler ile şirketimizin 30 yıldır var olabilmesini ve her geçen gün daha da büyümesini sağlamıştır. Gerek kurumsal firmaların yüksek hassasiyet gerektiren talepleri gerek ise bireysel tüketicinin özel taleplerini karşılamada gösterdiğimiz hizmet anlayışı, bizleri her sektörden kurum, kuruluş ve kişilerin tercihi haline getirmiştir.

TÜM MATBAA İŞLERİNİZ İÇİN SİZİ DE DERGRUP AİLESİNE DAVET EDİYORUZ...