Şov ve Animasyonlar

DERGRUP A.Ş. olarak bütün bilgi ve birikimlerimizi aynı çatı altında toplamaya devam ediyoruz. Organizasyon ve animasyonu seviyoruz ve ciddiye alıyoruz. Bu nedenle verdiğimiz projeleri eksiksiz, zamanında gerçekleştirmeyi ve hızlı servis vermeyi ilke edindik. İşinizi şansa bırakmak istemiyor ve en iyisini istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir diyoruz...

            Tek kişilik canlı müzikten Türkiye’ nin tanınmış starlarına kadar geniş bir yelpazedeki sanatçı portföyümüz ile organizasyonlarınıza renk katıyoruz.

            Dünyanın dört bir yanından gelen gösteri gruplarımız birbirinden farklı gösterileri sahnelerken, bazen yöresel kıyafetleri ile birlikte sizleri kültürlerine götürecek, bazen de dansları ile aşkı ve tutkuyu sizlere yaşatacaklar. Bir yandan heyecandan yerinizden kalmazken, diğer yandan ise neşeyle kahkahalar atacaksınız.

            Türkiye’ de turizm sektöründe çok önemli söz hakkına sahip olan otel ve tatil köylerinde görev almış takım arkadaşlarımızı sizler ile buluşturmak ve yepyeni animasyon konseptlerimizi beğeninize sunmaktayız.

* CANLI MÜZİK VE KONSERLER,

* ANİMASYON,

* GÖSTERİ GRUPLARI,

* YURT İÇİ VE YURT DIŞI SANATÇI TEMİNİ VE TÜM ORGANİZASYONLARDA YANIBAŞINIZDAYIZ.